Bluzy wracają do łask!

W latach dziewięćdziesiątych dla większości społeczeństwa bluzy były bezpośrednio kojarzone z modą młodzieżową i sportową. Na całe szczęście dzisiaj nie mają one aż tak trudnego wizerunku i dziś wdzierają się one szturmem do kolekcji nie tylko światowych marek odzieżowych, ale także na wybiegi największych domów modowych! Jakie modele powinniśmy mieć w swojej szafie? Pozwólcie nam sobie pomóc?

Klasyczna bluza

Nie sposób nie zacząć od klasycznej bluzy w stylu crewneck, która jest najprostszą interpretacją tego elementu garderoby. Ich siła leży w tym, że im będzie ona prostsza, tym lepiej dla nas! Wcale nie trzeba wielu szczegółów, aby była ona interesująca! Wystarczy małe logo marki na piersi w postaci haftowanej aplikacji i voila! Nawet wtedy, kiedy wybierzecie kolor pozornie nie uniwersalny, to i tak bez problemu poradzicie sobie z dopasowaniem jej do swojego ubioru!

Bluza z kapturem

Czas omówić bluzy z kapturem. Kto nigdy nie posiadał chociaż jednego egzemplarzu tego modelu? Jednolita lub z nadrukami, z zamkiem lub bez – ciężko znaleźć mężczyznę, który będzie wyglądał w bluzie z kapturem. Najpopularniejszym typem takiej bluzy jest ta, którą zakładamy przez głowę oraz posiada kieszeń z przodu, potocznie nazywaną kangurkiem. Nie tylko zapewni nam ona ciepło, ale także niezobowiązujący styl!

Wszelkiego rodzaju bluzy znajdziesz na https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzy-polary

Bluza rozpinana

Rozpinana bluza daje nam znacznie więcej, niż moglibyśmy się spodziewać! Pozwala nam ona na zaprezentowanie ciekawej koszuli czy nadruku na T-shircie. Ciężko znaleźć lepszy sposób na eksponowanie takich elementów ubioru! Tak naprawdę od nas zależy to, na jaki fason się zdecydujemy! Niektórzy wolą modele jednolite, a inni wolą nadruki i różne ciekawe wykorzystania przeszyć i innych tego typu niestandardowych pomysłów.

Podsumowanie

Jak już widzicie sami, bluzy z kapturem już dawno przestały być elementem mody młodzieżowej i śmiało mogą być noszone przez każdego mężczyznę, niezależne od wieku czy warunków fizycznych. Nie zawsze musimy być ubrani w koszulę i marynarkę! Dajmy sobie nieco więcej, luzu, w końcu zasługujemy na to!